İbrahim BERKTAŞ 

Kurucu Avukat

Berktaş Avukatlık Bürosu’nun kurucusudur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 1984 yılında Ankara Barosu’na kaydolmuştur. Özellikle gayrimenkul hukuku ve gayrimenkul yatırımları, kooperatif hukuku, kat karşılığı inşaat sözleşmeleri, hasılat paylaşımı suretiyle inşaat sözleşmeleri, iş ve sosyal güvenlik hukuku konularında uzmanlaşmıştır. Bu konulara ilişkin çıkan uyuşmazlıklarda halen, hakem, uzlaşmacı ve avukat sıfatıyla görevini sürdürmektedir. Ayrıca, Ankara Barosu Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Uzlaşmacı Avukatı olarak görev yapmaktadır.

Dr. Elif BERKTAŞ YÜKSEL

Arabulucu Avukat

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2010 mezunudur. 2011-2014 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Kürsüsü’nde asistan olarak görev yapmış; bu süreçte “Hukuk ve Ekonomi” programını bitirerek yüksek lisans derecesini almıştır. 2014'ten bu yana Berktaş Avukatlık Bürosu bünyesinde avukat ve arabulucu olarak çalışmaktadır. 2020'de Bilkent Üniversitesi 'Ekonomi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü' bünyesinde Özel Hukuk alanında, doktora tezini tamamlamıştır.

Hamit ŞAHİN

Avukat

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2019'dan bu yana Berktaş Avukatlık Bürosu bünyesinde avukat olarak çalışmaktadır. Özellikle Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmıştır.